Çalışmalarımız

Adana Kurumsal Kimlik

4S Baskı

Kurumsal Kimlik

Günümüzde firmaların kesinlikle kendilerine özgü ve nerde bulunması gerektiğini içeren, bir kurumsal kimliğinin bulunması gerekmektedir.  Çünkü günümüzde pek çok firma ya da kuruluş benzer ortamlarda ve benzer mal ve hizmetler sunmaktadırlar. Böyle durumlarda müşteri tarafından ayrıt edilebilmek için bir takım görsel unsurlar, fikirler, kendilerine özgü tasarım ve kaliteli içerikli web sayfaları, kurumsal davranış ve kendilerine ait bir felsefenin olması gerekmektedir.  Bizimde çalışmalarımızın amacı firmaların kurumsal kimlik ve stratejilerinin belirlemelerine yardımcı olmaktır.
Kurum kimliği geliştirme süreçleri birbirinden farklı ve zordur. Fakat geçmişimizden edindiğimiz tecrübelerden dolayı müşterilerimize en iyi ve kaliteli yardımı sunmaktayız. Farkında olduğumuz en önemli nokta, kurumların kendilerini bulunduğu çevreye ve müşterilerine kabul ettirmek, rakiplerinden farklı ve kaliteli olduğunu kanıtlamak veya göstermek için ayrı ve eşsiz bir kimlik oluşturmaktır.

Bilgi ve Fiyat Almak İçin Bizi Arayın!

Adana Web Site

4S Medya

Web Site

İçerikleriniz bilgi verici ve ziyaretçilerin isteklerine cevap verecek nitelikte olmalıdır. Bunun için de her sayfanızda hem görsel hem de metin içerikleriniz bulunmalıdır. Metin içerikleriniz en az 300 kelimeden oluşmalı ve kopyalanmış olmamalıdır. Görselleriniz hem title hem de alt başlık içermelidir.

Siteyi kurarken temel adımlar

1- İsim ve alan adı seçimi.
2- Alan adı kaydının yapılması
3- Barındırma (hosting) kaydının yapılması
4- Site tasarımının yapılması
5- Site içeriklerinin oluşturulması
6- Site görevlerinin belirlenmesi.
7- Sitenin pazarlanması

Bilgi ve Fiyat Almak İçin Bizi Arayın!

Adana Ürün Fotoğraf Çekimi

4S Medya

Ürün Fotoğraf Çekimi

Markanızın bilinirliğini ve güvenilirliğini adım adım arttıran adana ürün fotoğraf çekimi hizmeti, hem mevcut müşterilerinizi elde tutmanızı hem de potansiyel müşteriler elde etmenizi sağlayan, herhangi bir işletme veya e-ticaret sektörü için birebir bir hizmettir. Tabii ki inovatif bir bakış açısıyla gerçekleştirdiği takdirde! Tam da bu noktada, 4S Medya’nın profesyonel hizmeti giriyor devreye!

Doğru teknikler, doğru açılar ve çok daha fazlasıyla satışlarınızı arttırıp, güven kazanmanız için efsanevi bir prodüksiyon kuruyoruz. Görsellerde renk ve düzen ayarlaması yaparak, müşterilerinizin her bir açıyı ve her bir detayı en iyi şekilde görmesini sağlıyor ve satışlarınıza, direkt olarak etki ediyoruz!
Kısacası, bir ürün için gerekli olan tüm altyapıyı kurarak, hedef kitlemizle markanız arasında bir köprü görevi görüyoruz!

Bilgi ve Fiyat Almak İçin Bizi Arayın!

Adana Video Çekim

4S Medya

Video Prodüksiyon

4S Medya ajansı profesyonel video çekim hizmeti vermektedir.  Adana merkezli Türkiye’nin dört bir yanında profesyonel ekip ve ekipmanlarla video çekimleri yapmaktayız.  Firmanızın daimi ürün imajı çok önemlidir. Sektör etkileşim ve her şey için yaratıcılık, kurgu, empati, bizim çekimlerde dikkat ettiğimiz unsurlardır. Adana Fotoğraf çekimi hizmetinde dünya standardında hizmet vermekteyiz.

Adana’da video çekiminde; ürünlerinizin tanıtımı ve kitleye daha etkin bir şekilde ulaştırmanın en önemli noktası profesyonel ekip ve ekipmanlar dır.  Fotoğrafçılık sektöründe alternatifleri olsa da her zaman yaratıcı beyinlerce seçilir ve parmaklar deklanşöre basar.

Hizmet vereceğimiz firmalar bizlerden ekipman ve personel bilgileri talep edebilir. Biz verdiğimiz hizmetin ultra seviyede kaliteli olmasını hedefleriz. Adana video montaj ve Adana’da Video prodüksiyon hizmeti almaya ihtiyaç duyuyorsanız bizi arayın ve hizmetimiz ile ilgili dilediğiniz her konuda bilgi alın.

Bilgi ve Fiyat Almak İçin Bizi Arayın!

Adana Kartvizit

4S Baskı

Kartvizit

Baskısı türü, kullanılan kağıdın malzemesi, kartvizitin boyutu, baskı yönü (Kartvizit Sadece ön kısımda mı baskı olacak? Yoksa arkalı önlü mü basım yapılacak?) kesim türü, selefon özellikleri ve baskı adedine göre değişiklik göstermektedir.

Bilgi ve Fiyat Almak İçin Bizi Arayın!

totem tabela

Adana Tabela

4S Reklam

Totem Tabela

Tabela, bir yerlere görünür olarak yerleştirilmiş bir panodur. Reklamcılık faaliyetleri, aydınlatma faaliyetleri veya farklı durumlar için kullanılabilir. İstasyonlar veya duraklar, sokak kenarları, havalimanları, alışveriş merkezleri veya işyerlerinin vitrinlerinde kullanılabilirler. Eğer ki Türkiye’nin güzide şehri Adana’da iseniz eğer o zaman tabela konusunda hiçbir probleminiz kalmaz. 4S Reklam ile birlikte sizler de aradığınız sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Görsel veya yazılı metinler içeren tabelaların yapılması da bir hayli meşakkatlidir. Yapımında dikkat edilmesi gereken çok şey vardır. Uzun ömürlü olması için tecrübeli, işi bilen kişiler tarafından yapılmalıdır.

Bilgi ve Fiyat Almak İçin Bizi Arayın!

Adana Etiket

4S Baskı

Etiket-Sticker

4S Baskı firması olsakda Tüm Türkiye’ye etiket imalatı yapmaktayız. İletişim kanallarımıdan bizimle iletişim kurduğunuz taktirde mail ve Whatsapp yoluyla istediğiniz etiket türünü bize ilettiğiniz anda tasarım ekibimizin istediğiniz ürünü tasarlayıp numune çıkarıp sizin onayınızdan ve ön ödemenizden sonra üretime başlamaktayız.
Truva Etiket olarak Bez (kuş) Baskı, Focus Baskı, Serigraf Baskı, Karton Etiket, Dokuma Etiket, Silikon Etiket, Ribon Çeşitleri, Akmaz Çeşitleri, Barkod Çeşitleri imalatı yapmaktayız.

Bilgi ve Fiyat Almak İçin Bizi Arayın!

Adana Ambalaj

4S Baskı

Ambalaj

Baskıda en iyi sonucu elde etmek için bilgisayardan kalıba [CTP] teknolojisi kullanılarak, müşteri istek ve beklentilerini maksimize eden şirket, yine müşteriden almış olduğu bilgiler bilgiler doğrultusunda dijital ortamda orijinale yakın maket hazırlayabilmekte ve sonrasında istenilen kalitede ürün çıkışı sağlayabilmektedir.

Son teknoloji ürünü 21 üniteye sahip makinelerle üretim yapmakta olan şirketimiz aynı anda 8 renk tek yön veya 4+4 renk ön-arka baskı üretimi yapabilecek teknolojik imkana sahiptir.

Bilgi ve Fiyat Almak İçin Bizi Arayın!

Adana Sosyal Medya

4S Medya

Sosyal Medya

Adana Sosyal medya danışmanlığı ve uzmanlığı ülkemizde giderek değer kazanan bir meslek haline gelmiştir. Son zamanlarda gücünü herkese gösteren Sosyal medyada, hizmet vermek ve Dijital Pazar da itibar kazanmak bir kurum / marka için son derece vazgeçilmez bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Marka gücünüzün arttırılması için firmanızın sunduğu hizmet ve/veya ürünlerin, Sosyal medyada bahsedilmesi çok önemlidir. Firmanız sosyal medyada profesyonel ve aktif bir şekilde var olduğunda bilinirliğiniz artar, kullanıcılar sizin hakkınızda sürekli konuşarak, sizi tavsiye ederler. Bu da firmanızın marka gücünü arttırarak, itibarınızın daha da güçlenmesini sağlayacaktır.


Sosyal medya danışmanınız, Sosyal ağlardaki üyeleriniz ile marka arasında bir bağ oluşmasını sağlar. Sosyal ağlardaki görsel tasarımlarınızı yönetir. Sektörün eksik noktalarını araştırarak, reklam verene bildirir ve geri dönüşü yüksek kampanyalar sağlamak için projeler oluşturur.

Bilgi ve Fiyat Almak İçin Bizi Arayın!