Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz?

Amacımız işinizi sektörün zirvesinde konumlandırmaktır. Bunun için tüm gücümüzle ve heyecanımızla çalışıyoruz. Hep daha iyisi için kendimizi geliştiriyoruz.

4S Medya

Etkili bir sosyal medya yönetimi, kurumsal itibarı ve marka bilinirliğini arttırırken, tüketicinin markaya karşı oluşturacağı algıyı yönetmekte de önemlidir.

4S Reklam

Reklam nedir? kısaca tanımlayacak olursak; tasarımların çeşitli materyalleri üzerine bilgisayarlı ortamda özel dijital baskı makinelerinde üretilmesidir.

4S Baskı

İyi tasarım iyi baskı ile buluşunca kıymetli hale gelecektir. Şirketinizi görsel olarak temsil eden tüm basılı materyallerin fark yaratıcı olmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Web Tasarım

Web grafik tasarımı, grafik tasarım alanı ile yakın ilişkili bir konu olarak ele alınabilir ama kendi içerisinde ayrı bir dal olarak çok geniş bir alanı ilgilendirmektedir.

Drone Çekimi

Ülke genelinde bulunan profesyonel ve sertifikalı pilot ekibimizle istemiş olduğunuz her türlü havadan görüntüyü sizlere sunuyoruz. Sahip olduğumuz ekipman ile sizlere takım arkadaşlığı yapıyoruz.

Kamera Çekimi​

Profesyonel video çekimi nasıl yapılır denildiğinde ilk akla gelen kamera ayarları olur. Video çekimi nasıl yapılır sorusunun ilk adımı lensin temiz olmasıdır.

Grafik Tasarım

Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir.

Video Editörlüğü​

Video editörü, post prodüksiyon
aşamasında, bir videonun ham
görüntülerini alma, en iyi
çekimleri seçme, sırayla yerleştirme, ses, grafik ve özel efektler eklemekten sorumludur.

Sosyal Medya Editörlüğü

Sosyal Medya Editörü; bağlı olunan firmanın sosyal medya içeriklerinin firmanın imajına uygun olarak hazırlanmasını sağlar. Sosyal medya içeriklerinin kurum imajını yansıtacak doğrultuda oluşturur ve içeriğin tüm oluşum sürecinde aktif olarak görev alır.

Promosyon Ürünleri

Metal kalem, ajanda, defter, bloknot, küp bloknot, seramik kupa, anahtarlık, duvar saati, USB bellek, powerbank, açacaklı magnetler, termoslar ve laptop çantası gibi ürünler kurumlarda tercih edilen promosyon ürünleridir.

Totem ve Tabela

Tabela, kurum ve işletmelerin daha fazla kişi tarafından tanınması için kullandıkları bir araçtır. Tabelalar, yer ve amaca göre şekil ve boyut olarak değişir. Pankart, reklam panosu, duvar resimleri, duvar tabelaları ve diğer türlerde olabilir.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik bir firmanın iç ve dış dünyadan görünen yüzüyken bu yüzü oluşturmak için yapılan çalışmalara ise kurumsal kimlik çalışması denir. Kurumsal kimlik firmaların, hedef kitlenin gözünde prestij kazanmalarını sağlar.