Hakkımızda

Biz Kimiz?

Biz, hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimizin her türlü tasarım, yazılım ve iletişim ihtiyaçlarını en iyi şekilde çözmek ve maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak üzerine odaklanmış dijital medya ajansıyız. Rakiplerinden ayrıştırmak, her müşterimize özel çözümler ve stratejiler üretmek, müşterimizin pazar payını artırabilmek tüm çalışmalarımızın odak noktasıdır.

Sosyal medya yönetimi hizmetimizle, markanızın dijital ağ ortamını genişletiyoruz.
 Böylece, markanızın potansiyel müşterileri tarafından daha fazla fark edilmesini sağlıyoruz. İşletmenizin sosyal medya hesaplarının yönetimini biz yaparken sizde zaman ve enerjinizi işletmenizi yönetmek için kullanabilirsiniz. Bu sayede, işletmeniz için daha fazla fırsat yaratabilirsiniz.

Yıl içinde sık sık kampanyalar yönetir, kampanyalara ait ürünler sunabiliriz. Süreç yönetimini de hazırlıyoruz. Yoğun bir döneminizde aklınızdan çıkan çalışmaları hatırlatıp, bir adım geriye değil 2 adım öne çıkmanıza yardımcı oluyoruz. Fuar tarzında etkinlikler için stand uygulamaları, belirli dönemlerde promosyon çalışmaları hazırlıyoruz. (Ajanda, notluklar, usb, powerbank vb.) Yaklaşık 1500 çeşit ürün olduğu için hepsini buraya yazamadık.

Markalarımız

Kaliteden veya güvenlikten ödün vermeden en güvenilir ve verimli hizmet sunmaya çalışıyoruz. Ayrıca kalite becerilerimizi, uygun fiyatlarımızı ve müşteri hizmetlerimizi kanıtlamayı amaçlıyoruz, böylece iş ilişkimizi tamamladığımız ilk işin ötesinde uzun yıllar devam ettiriyoruz.

Türkiye ‘de dijital dünya sektöründe müşterilerine en kaliteli hizmeti sunarak alanında en iyisi olmak. Kaliteli hizmet politikası doğrultusunda hareket eden Profesyonel ekibiyle dijital dünyada her zaman bir adım daha ileri gitmek ve müşterilerini de kendi ile birlikte ileriye taşımak. Müşteri memnuniyetinin yerini en ön sırada tutarak verdiği hizmetleri en verimli, kalıcı ve profesyonel şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Dürüstlüğü, bir işletmenin güvenilirliğini ve dürüstlüğünün anahtarı olarak kabul ediyoruz.

Müşterinin problemini çözmek için her zaman doğru olanı yapıyoruz.
Tüm işleri en üst düzeyde mükemmelliği göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz.

Neden Biz?

4S Medya her zaman güncel ve programlı bir şekilde ilerlemekte, siz müşterilerimizin değerli zamanlarını boşa harcamamaktadır. Yeni tasarım araçlarının güncelliğini takip etmeyi bir başarı unsuru gördüğümüzden dolayı, sizlere her zaman güncel yazılımlar ve ve en son teknolojiyi hayal gücümüzle birleştirip, sizlere sunuyoruz.

Özgün Tasarım

Özgünlük üretilen tüm ürün ve fikirlere kullanılan bir niteliktir.

7/24 Destek

7/24 Tam Destek Hattı üzerinden bilgi alabilir ve işlem yapabilirsiniz.

Sürdürülebilirlik

Tasarımda sürdürülebilirlik uzun vadeli devamlılığı mutlak yeterliliği sağlar.

Bize Ulaşın!

Projenizi anlatın, düşüncelerinizi iletin. Sizinle iletişimde olmaktan mutluluk duyarız.

Size Neler Sunuyoruz?

Kurumsallık

 Kurumsallık bir kurumun, işletmenin ya da markanın kişilere bağımlı olmadan, oluşturulan sistemler aracılığıyla faaliyetlerini sürdürebilmesi ve geliştirebilmesidir.

Modern Çalışma

Mobil cihazlar, bulut tabanlı teknolojiler, sanal toplantılar ve diğer teknolojiler gibi çağdaş araçlarla çalışanların üretkenliğini arttırmak için tasarlanmış bir yaklaşımı ifade eder.

Zamanında Teslim

Siz değerli müşterilerimizin satın almış oldukları hizmet daha kısa zamanda teslim edebilmek ve size daha iyi bir hizmet verebilmek için durmadan çaba sarf etmekteyiz.

Sürdürülebilirlik

En basit tanımıyla sürdürülebilir tasarım, sosyal, ekonomik ve ekolojik sürdürülebilir objeler, mekanlar ve hizmetler tasarlama felsefesidir. Bu bağlamda, tasarımda sürdürülebilirliği odak noktasına olmalıdır.

Özgün Tasarımlar

Herhangi bir eserin,yapıtın veya aygıtın kişinin zihninde planlayarak çizgiye dökmesi ve bunun sonucunda kendi eserini ortaya koymasıdır.E serin başka birinden alıntı yapılarak değil kendi düşüncesine dayarak ortaya koymasıdır.

Marka Oluşturma

Marka bilinirliği oluşturma, ürün tanıtımı yapma veya hedef kitlenizle bağlantı kurarak müşterilerle günlük yaşamda bir ilişki kurma gibi amaçlarla markanızı pazarlama sürecine marka oluşturma adı verilir.